برای مشاهده نتایج کلید Enter و برای خروج کلید Esc را بفشارید.

چگونه زبان انگلیسی را بدون کلاس یاد بگیریم

همه کسانی که علاقه زیادی به یادگیری زبان انگلیسی دارند همیشه اولین انتخاب را شرکت در کلاس های زبان انگلیسی می دانند و شاید بتوان به جرات گفت از بچگی پایه ثابت تمام کلاس های زبان بوده اید! اما هنوز هم نمی توانید به طور کامل و روان انگلیسی صحبت کنید و در مقابل یک فرد انگلیسی زبان به طور کلی اعتماد به نفس خود را از دست می دهید و نمی توانید صحبت کنید. در این مطلب می خواهیم به شما بگوییم چگونه زبان انگلیسی را بدون کلاس یاد بگیریم و به شما می گوییم روش صحیح برای صحبت کردن به زبان انگلیسی چیست ؟

کلمه عجیب انگلیسی

چگونه زبان انگلیسی را بدون کلاس یاد بگیریم ؟

همان طور که می دانید در دنیایی زندگی می کنیم که ارتباطات نقش مهمی دارند و باید بتوانیم برای قرار گیری در اجتماع بزرگتر با یک زبان مشترک و بین المللی با دیگر افراد ارتباط برقرار نماییم. این روزها زبان انگلیسی یک زبان بین المللی و شناخته شده بین تمام افراد دنیا می باشد. اگر بدانید چگونه زبان انگلیسی را بدون کلاس یاد بگیرید در زمان و هزینه صرفه جویی خواهید نمود. همه ما از ابتدا برای یادگیری و آموزش از آموزه های یک استاد و معلم بهره برده ایم اما گاهی اوقات با وجود یک معلم همچنان در یادگیری لنگ میزنیم.

حتما بخوانید : چگونه به انگلیسی فکر کنیم ؟

می توان نتیجه گرفت گاهی اوقات لازم است به صورت خودآموز به یادگیری بپردازید تا به نتیجه دلخواه دست یابید. اگر برنامه ای مناسب برای خودتان طراحی کنید به راحتی می توانید به موفقیت دست یابید البته نکته مهم اینجاست که به برنامه طراحی شده خود پایبند باشید و طبق آن عمل کنید. برخی از ما بر این باوریم که برای یادگیری زبان انگلیسی نیاز به تعامل و مشارکت با دیگر افراد احساس می شود و نمی توان به صورت خودآموز زبان انگلیسی را فراگرفت. این عبارت تا حدودی صحیح می باشد اما همیشه تمرین های انفرادی است که می تواند شما را به موفقیت نزدیک تر کند.

یادگیری زبان انگلیسی یک فرآیند طولانی مدت است که باید در این مسیر بسیار مصمم و پرتلاش باشید در این مطلب چند راهکار برای یادگیری زبان انگلیسی بدون کلاس به شما آموزش می دهیم که می توانید از آن ها بهره ببرید.

آموزش مجازی زبان انگلیسی

راهکارهایی برای یادگیری زبان انگلیسی بدون کلاس

ابتدا باید هدف خود از یادگیری زبان انگلیسی را تعیین کنید تا با استفاده از هدفی که دارید در خود ایجاد انگیزه نمایید اهداف شما می تواند گرفتن مدرک و یا مهاجرت برای ادامه تحصیل در یک کشور دیگر باشد بنابراین باید بدانید برای چه می خواهید زبان انگلیسی را یاد بگیرید.

صدای خود را ضبط کنید

یکی از راهکارهایی که برای یادگیری بدون کلاس توصیه می شود ضبط کردن صدای خودتان می باشد شاید برای اولین بار این کار عجیب به نظر برسد اما این روش بسیار مفید و کاربردی می باشد زمانی که شما یک فیلم را تماشا کرده اید و متن ها و جملات آن را به خاطر سپرده اید بهتر است صدای خود را ضبط کنید و آن را با نسخه اصلی که تماشا کرده اید مقایسه کنید تا به اشکالات خود پی ببرید این کار را بارها و بارها تکرار کنید تا بتوانید بدون اشکال و مانند نسخه اصلی بیان کنید خواهید دید که چقدر این روش می تواند به شما کمک کند.

تماشای فیلم به زبان انگلیسی

خوشبختانه این روزها با پیشرفت علم و تکنولژی های ارتباطی به راحتی می توانید برای خودتان منابعی پیدا کنید که از طریق آن ها به ارتقا سطح زبان خود بپردازید. برای یادگیری زبان انگلیسی بهتر است از یک فیلم شروع کنید ابتدا سعی کنید فیلم را تماشا کنید برای بار دوم با یادداشت برداری کردن و متوقف کردن فیلم سعی کنید موضوعات و جملات را دریابید آن قدر فیلم را تکرار کنید تا به طور کامل تمام جملات و عبارت ها را متوجه شوید و بر آن ها مسلط شوید.

آموزش آنلاین زبان انگلیسی برای کودکان

چگونه در خانه انگلیسی یاد بگیریم ؟

ابزارهای زیادی وجود دارد که می توانند به شما کمک کنند تا زبان انگلیسی را بدون کلاس یاد بگیریم. شما می توانید با استفاده از نرم افزار های خودآموز و یا شرکت در کلاس های آنلاین بر دانش زبانی خود بیافزایید. با استفاده از اپلیکیشن هایی که برای یادگیری زبان انگلیسی طراحی شده اند در هر مکان و زمانی می توانید زبان انگلیسی خود را تقویت کنید و نکته مهم اینجاست که این ابزار ها کاملا رایگان می باشد و شما نباید برای استفاده از آن ا پولی پرداخت کنید.

یکی از راه های بسیار عالی برای تقویت مهارت گوش کردن استفاده از پادکست هایی است که به صورت رایگان می توانید تهیه کنید این پادکست های یک ساعته را می توانید در زمان های خالی خود گوش کنید. لازم است بگوییم براساس علاقه تان می توانید موضوع پادکست ها را انتخاب کنید و این موضوع یکی از نقاط مثبت این روش است.