برای مشاهده نتایج کلید Enter و برای خروج کلید Esc را بفشارید.

آیا می توان در خانه زبان انگلیسی یاد گرفت

شاید در گذشته اگر به فکر یادگیری زبان انگلیسی در خانه بودید فقط باید از منابعی مانند کتب آموزشی استفاده می کردید و فقط از خودتان انتظار بالا بردن سطح زبانی را می داشتید اما این را بدانید که این روزها یکی از روش های یادگیری زبان انگلیسی آموزش در خانه است اما آیا می توان در خانه زبان انگلیسی یاد گرفت ؟ خوشبختانه این روزها منابع زیادی در اختیار دارید که می توانید از آن ها استفاده کنید. یادگیری زبان انگلیسی در خانه با استقبال بی نظیری مواجه شده است بنابراین منابعی که در اختیار شماست هم کامل تر و جامع تر شده است.

زبان انگلیسی را بدون کلاس یاد بگیریم

آیا می توان در خانه زبان انگلیسی یاد گرفت ؟

یکی از توصیه های ما به شما این است که برای یادگیری زبان انگلیسی صبح زود و قبل خواب را فراموش نکنید خودتان را عادت دهید که صبح ها زمان خود را برای گوش دادن به پادکست های انگلیسی زبان عادت دهید و شب ها قبل از خواب به مرور یادداشت هایی که در طول روز به جمع آوری آن ها پرداخته اید بپردازید. با این روش تمرکز خود را برای یادگیری زبان انگلیسی افزایش خواهید داد و دیگر با وجود فعالیت های کاری زیاد باز هم به یادگیری خود ادامه خواهید داد.

هر چند که وجود معلم برای یادگیری همیشه الزامی بوده است اما این روزها به این موضوع رسیده ایم که به صورت خودآموز و با استفاده از منابع آموزشی وسیعی که در بستر اینترنت قابل دسترس است می توانید به سادگی به یادگیری زبان انگلیسی بپردازید. شاید باورتان نشود اما با گوش دادن به پادکست های زبان انگلیسی می توانید زمان های مرده خود را زنده کنید. شاید همه ما در طول روز خود را فردی شلوغ بدانیم و اصلا زمان خالی نداشته باشیم اما با گوش دادن به پادکست ها خواهید دید همه ما زمان های مرده ای داریم که می توانیم آن ها را بهینه کنیم و از آن ها برای یادگیری استفاده کنیم.

اگر می خواهید زبان انگلیسی را در خانه یاد بگیرید ابتدا در یک تعیین سطح رایگان شرکت کنید تا سطح زبانی خود را بدانید سپس با استفاده از منابع آموزشی معتبر و یا شرکت در کلاس های آنلاین یادگیری را شروع کنید.

روش اصولی یادگیری زبان انگلیسی

یادگیری مکالمه در خانه امکان پذیر است ؟

شاید یکی از نگرانی های شما این است که می توان در خانه مکالمه را تقویت کرد ؟ شاید یکی از دلایل اکثر افراد برای یادگیری زبان انگلیسی صحبت کردن باشد. تنها راه برای تقویت مکالمه این است که مهارت گوش کردن را تقویت کنید و بیشتر از گذشته فیلم تماشا کنید. شاید بهتر باشد روش تماشای یک فیلم را برایتان بازگو کنیم تا بتوانید راحتتر درک کنید که چرا برخی افراد با تمکاشای فیلم به سطح بالایی از زبان رسیده اند و اهمیت تماشای فیلم را دریابید.

اگر می گوییم به تماشای فیلم بپردازید منظورمان این است که 5 مرحله زیر را اجرا کنید.

1.یکبار فیلم را تماشا کنید تا داستان کلی فیلم را درک کنید.

2.بار دوم فیلم را به همراه زیرنویس انگلیسی تماشا کنید و سعی کنید مطالب را درک کنید.

3.بار سوم بدون زیر نویس تماشا کنید و سعی کنید مطالبی که در فیلم گفته می شود را بفهمید.

4.بار چهارم دیگر باید مطالب را درک کرده باشید و در اینجا فقط به تلفظ صحیح کلمات دقت کنید.

5.در مرحه آخر باید بتوانید همراه با بازیگران مکالمات را تکرار کنید و بتونید از کلمات و عبارت هایی که یادداشت برداری کرده اید استفاده کنید.

به شما تبریک می گوییم زیرا شما با دیدن یک فیلم توانسته اید لغات و عبارت های زیادی را فرا بگیرید بدون اینکه در کلاس های زبان شرکت کنید. حال می توانید درک کنید یک شخص چگونه با دیدن فیلم می تواند به راحتی به زبان انگلیسی مسلط شود ؟