زبان انگلیسی را آسان یاد بگیرید

زبان انگلیسی را آسان یاد بگیرید.

چالش ها چیست؟

میخواهید زبان انگلیسی را یاد بگیرید اما فرصت شرکت در کلاس های حضوری را ندارید؟!

از پرداخت شهریه های سنگین، هزینه های جانبی، اتلاف وقت، سلیقه های مختلف آموزشی، سردرگمی در نتیجه گیری، حسرت پیداکردن اساتید مجرب و دغدغه یادگیری انگلیسی درست و کاربردی خسته شدید؟!

سالهاست آموزشگاه های مختلف را تجربه کرده اید و هنوز به نتیجه ای مطلوب دست پیدا نکرده اید؟!

راه حل چیست؟

اگر برای یادگیری آماده اید، تاریخ امروز را در دفتر خود ثبت کنید و به خود این اطمینان را بدهید که تا پایان دوره آموزشی همراه با سامانه مریت خواهید بود.

خود را ملزم کنید که به هر شکل ممکن حداقل نیم ساعت در روز را برای یادگیری از طریق سامانه مریت اختصاص دهید.

بخاطر داشته باشید یکی از فاکتورهای کلیدی در یادگیری زبان پشتکار و استمرار می باشد تا فرد به سطح قابل قبولی از توانایی دست پیدا کند.

مهم ترین عامل در یادگیری میل و علاقه می باشد. تلاش کنید انگیزه خود را بیشتر کرده و آن را حفظ کنید.

این حس را در خود تقویت کنید که آموزش شما را تیمی مجرب و کار آزموده رصد کرده و همواره تا انتها در کنار شما خواهد بود.

ویژگی های مریت:

 • مهمترین ویژگی مریت که آن را از سایر سامانه های آموزشی متمایز می سازد امکان بهره وری همزمان از سامانه آموزشی و کتاب است که مکمل یکدیگرند. این مزیت می تواند توسط مؤسسات آموزشی و اساتید محترم زبان به ویژه در مدارس جذابیت و کارامدی قابل توجهی را بوجود آورد.
 • محتوای آموزشی مریت نه تنها مورد تأیید کارشناسان و اساتید به نام ایرانی و خارجی قرارگرفته است بلکه از آن برای تألیف کتاب های آموزش و پرورش، مقطع متوسطه اول و دوم (هفتم تا دوازدهم) اقتباس گردیده است.
 • برخلاف برخی از منابع و سیستم های آموزشی که با بی نظمی و پراکنده گویی زبان آموزان را دچار هراس و نا امیدی از یادگیری زبان می کنند، مریت با روندی منظم و روش یادگیری از آسان به مشکل و رسیدن از دانسته ها به نادانسته ها، شوق و بازده یادگیری را مضاعف می کند.
 • تیم علمی آموزشی دانش سرای آریانپور افتخار آن را دارد که محتوای مریت برگرفته از تجربیات، دانش و ابتکارات شخصی بوده و از هیچ منبع و یا نمونه خارجی کپی برداری نشده و در نوع خود برای اولین بار در کنار آموزش زبان مطابق با استانداردهای جهانی به ارزش های فرهنگی ایرانی اسلامی نیز پرداخته است.

هدف ما این است تا شما بتوانید به صورت کاملاً کاربردی و در کمترین زمان ممکن زبان انگلیسی را بخوانید، بنویسید، درک کنید و صحبت کنید. دوره‌ای که پیش روی شماست، اولین دوره‌ای است که بر اساس سرفصل‌های استانداردهای آموزشی اروپا (CEFR) تهیه و تولید گردیده است.

محتوای آموزشی:

تولید شده در دانش سرای آریانپور

 • استاد آریانپور مدرس زبان انگلیسی با بیش از 30 سال سابقه تدریس، تألیف، ترجمه و مدیریت آموزشگاهی، نویسنده کتاب های آموزشی مریت بوده و با تیمی از اساتید دانشگاهی ، مجموعه مریت را تولید نموده اند.
 • مریت یک دوره آموزش زبان انگلیسی مشتمل بر هشت کتاب اصلی (1A-4B) در چهار سطح می‌باشد که ویژه نوجوانان و جوانان طراحی شده است تا ایشان را برای تعاملی درست با افراد انگلیسی زبان در سرتاسر جهان آماده سازد. موقعیت های نظیر سفر، آموزش، تجارت و دنیای اینترنت.
 • هر کتاب همراه با آموزش مجازی خود آموز و همچنین در آینده نزدیک اپلیکیشن می باشد.
 • این دوره که برای اولین بار در ایران تولید و ارائه گردیده است بر پایه رویکردی ارتباطی ( COMMUNICATIVE ) است که نیازهای زبان آموزان را در چهار مهارت اصلی یادگیری زبان (خواندن، شنیدن، مکالمه و نوشتن) با نگاهی ویژه به گسترش واژگان و گرامر به اندازه کافی پوشش داده است.

دوره برای چه کسایی مفید است:

 • علاقمندان به آموزش به صورت مجازی.
 • کسانی که به هردلیل فرصت حضور در کلاس های حضوری را ندارند.
 • کسانی که می خواهند در مدت زمان کوتاه تری زبان انگلیسی را فرا بگیرند.
 • کسانی که توان پرداخت هزینه های سنگین کلاس های حضوری را ندارند.
 • کسانی که ترجیح می دهند فراخور میل و زمانبندی شخصی آموزش ببینند.

شایان ذکر است که طبق استانداردهای جهانی هر نیم ساعت آموزش مجازی تأثیری برابر با یک و نیم ساعت آموزش کلاسی دارد.

اعطای گواهینامه:

شما پس از گذراندن موفق کل دوره های آموزشی و پس از شرکت در آزمون پایانی گواهینامه معتبر مریت را دریافت می نمایید.

آن دسته از زبان آموزانی که 8 دوره آموزشی مریت را با موفقیت طی کنند می توانند در پایان گواهینامه معتبر آموزشی از دانش‌سرای آریانپور دریافت نمایند.

یک خبر خوب برای شما:

شما می توانید در آینده و در صورت تمایل در دوره های پیشرفته تر یادگیری زبان، نظیر FREE DISCUSSION ، TTC ، ،TOEFL فیلم و اصطلاحات، ریشه شناسی و زیبایی شناسی به زبان انگلیسی در کلاس های حضوری در موسسه زبان آریانپور  با شرایط ویژه شرکت نمایند.